Homöopaatia algkursus

2016-08-25_15-54-43Homöopaatia on leebe, holistiline ja terviklik ravimeetod, mis oma ohutuse ja kiire toimivuse tõttu kogub järjest enam populaarsust nii laste, kui täiskasvanute tervisehädade ja emotsionaalsete probleemide lahendamisel.
Alates 2016 aasta sügisest alustame Pärnus juba teist korda homöopaatia algkursusega kodukasutajale.
Algkursus on mõeldud kõigile holistilisest ravist ja homöopaatiast huvitatutele ja on plaanitud kolmeaastase koolitustsükli esimese astmena.
Esimese aasta kursuse eesmärgiks on anda ülevaade homöopaatia algtõdedest ja enesekindlus rakusoolade ja homöopaatilise koduapteegi kasutamiseks lihtsamatel juhtudel.
Kursuse käigus saame ülevaate haiguse holistilisest käsitlusest, homöopaatia 3 põhiprintsiibist, sümptomite hierarhiast, homöopaatilistest tasanditest ja potentsidest. Harjutame, kuidas leida õiget homöopaatilist ainet, kuidas seda doseerida ning milliseid tulemusi oodata. Teeme ülevaate homöopaatilistest valmisravimitest, rakusoolade kasutamisevõimalustest ja õpime tundma koduapteegis enim kasutust leidnud 30 homöopaatilist põhiainet nii materia medicana kui ka haiguspildina.

Järgnevatel aastatel on võimalik sügavam süvenemine homöopaatiasse. Saab tundma õppida homöopaatilisi põhitüüpe, kõrgemate potentside kasutust, homöopaatilist vaktsineerimist ja laiendada homöopaatiliste ainete tundmist.

Esimese aasta koolitajaks on sünnitoetaja ja emadusnõustaja Riinu Verlin, kel lapsevanema ja nõustajana homöopaatia kasutamise kogemust üle 10 aasta. Riinu Verlin on läbinud mitmeid homöopaatiaalaseid koolitusi ja on Pärnus 2013-2015 toimunud koolituse korraldaja.

Kursus kestab läbi aasta, koguneme kümnel korral kord kuus laupäevahommikuti. Üks koolitushommik kestab neli tundi kella 10-14ni ja sisaldab pooletunnist kohvipausi.

OSALUSTASU on 200 eurot kogu tsükli eest makstes või 25 eurot koolitushommiku eest. Osalustasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi.
TOIMUMISKOHT on Pärnus, Õhtu põik 4 saalis.
KURSUSELE REGISTREERUMINE  meilitsi: riinu@vaiksedsammud.ee

Kui oled osaleja, siis palun anna endast teada ja tee ülekanne 200 eurot kontole EE791010220255001226 OÜ Brigid.

14. jaanuar – BELLADONNA, CHAMOMILLA, PULSATILLA, GELSEMIUM
Gripp, palavik, nohu

11. veebruar – ACONITUM, FERRUM PHOS, MERCURIUS, ARSENICUM ALBUM, CALCIUM CARBONICUM
Köha, kurguvalud

11. märts – HEPAR SULFUR, LACHESIS, SILICIA, ARGENTUM NITRICUM
Kõrvad, silmad, hambad

8. aprill – PHOSPHORUS, LYCOPODIUM, SULPHUR, MERCURIUS
Kõhu- ja nahahädad

13.mai – SEPIA, STAPHISAGRIA, NATRIUM MURIATICUM, IGNATIA
Naistehädad ja emotsionaalsed probleemid

10. juuni – APIS, RUTA, LEDUM, ARNICA, CALENDULA
Suvine esmaabi

On võimalik ka hilisem liitumine kas kogu kursuse raames või ühe koolitushommiku kaupa.
Kui vajad maksmiseks eritingimusi, anna samuti teada, lepime kokku! 🙂

Aitäh!
Kohtume!

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu