Homöopaatia algkursus

2016-08-25_15-54-43Homöopaatia on leebe ja holistiline, pika traditsiooniga ravimisviis, mis ka meil järjest rohkem populaarsust kogub. Paljudel peredel on tavaliste medikamentide kõrval ravimikapis ka homöopaatilised preparaadid.
Ehkki homöopaatia on kindlasti keeruline ja mitmekihiline ravimisekunst, on selle algtõdede omandamine jõukohane igaühele, kes tervendamise vastu huvi tunneb.
Uus homöopaatia algkursus kodukasutajatele Pärnus alustab juba sellel 2017 aasta sügisel ja kui Sul on äratundmine ja huvi, siis anna endast teada ja liitu uue grupiga.
Esimese aasta kursuse eesmärgiks on anda ülevaade homöopaatia algtõdedest ning enesekindlus rakusoolade ja homöopaatilise koduapteegi kasutamiseks lihtsamatel juhtudel.
Kursuse käigus saame ülevaate haiguse holistilisest käsitlusest, homöopaatia 3 põhiprintsiibist, sümptomite hierarhiast, homöopaatilistest tasanditest ja potentsidest. Harjutame, kuidas leida õiget homöopaatilist ainet, kuidas seda doseerida ning milliseid tulemusi oodata. Teeme ülevaate homöopaatilistest valmisravimitest, rakusoolade kasutamisvõimalustest ja õpime tundma koduapteegis enim kasutust leIdnud 30 homöopaatilist põhiainet nii materia medicana kui ka haiguspildina.
Esimese aasta koolitajaks on sünnitoetaja ja emadusnõustaja Riinu Verlin, kel lapsevanemana ja nõustajana homöopaatia kasutamise kogemust üle 10 aasta. Riinu Verlin on läbinud mitmeid homöopaatiaalaseid koolitusi ja on Pärnus 2013-2015 toimunud koolituse korraldaja ja 2016/2017 algkursuse läbiviija.

Kursus kestab läbi aasta, koguneme kümnel korral kord kuus laupäevahommikuti. Üks koolitushommik kestab kella 10-14:30ni ja sisaldab pooletunnist kohvipausi.

Selle aasta grupp on täis!

OSALUSTASU on 200 eurot kogu tsükli eest makstes või 25 eurot koolitushommiku eest. Osalustasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi.
TOIMUMISKOHT on Pärnus, Õhtu põik 4 saalis.
KURSUSELE REGISTREERUMINE  meilitsi: riinu@vaiksedsammud.ee

 

 

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: