Beebiootajate-tantsujooga

 

Kõik universumis on rütm. Kõik tantsib. (Maya Angelou)

Rasedus, sünnitus ja emaduse algus  vabastab naises kõik loovad jõud ja võimaldab  aktsepteerida kogu oma naiselikkust, seksuaalsust, ilu ja vabadust olla kordumatult ise.
Sünnitantsu tund lubab tegeleda just selle poolega endast.

Mis see on?
Sünnitantsu tund on loodud inspireerituna „Dancing for Birth“ rahvusvahelisest formaadist. Olen läbinud instruktorikoolituse, kuid hetkel puudub mul ametlik litsents, seega olen kogu saadud inspiratsiooni üsna palju kohandanud.
Tantsujoogas me tantsime. Kui joogatund on mõeldud sissepoole rännakuks, siis tantsutund on võimalus liikuda väljapoole – vabastada end piirangutest, liikumisest rõõmu tunda. India, Ladina-Ameerika, Aafrika naistetantsude rütmid lasevad vabaks sisemise loovuse ja naiselikkuse, lubavad kohaneda oma muutuva kehaga ja tunda rõõmu liikumisest. Teeme pehmeid soojendavaid joogaharjutusi, lubame lihtsatel tantsuliikumistel ennast avada, tantsime spontaanselt ja vabalt ja lõõgastume naiselikes praktikates, kogededes teiste toetust ja pakkudes tuge.

Kellele?
Tund on kõigile naistele.
Eriti aga
*beebiootel emadele igas beebiootusfaasis,
* beebiemmedele kuni beebi pooleaastaseks saamiseni (beebid tantsivad kaasa kandelinas või kõhukotis),
*naistele, kes planeerivad beebiootust.

Kui kahtled?

Tule proovi! 

Kui rütmikas muusika paneb puusa nõksuma, siis see on piisav eeldus osalemiseks.
Ma luban sulle head muusikat, liikumist, nalja ja rõõmu naiseks olemisest, sügavamat kohalejõudmist iseendasse ja toetuse ning inspiratsiooni kogemist.

Millal?
Sel hooajal tantsime koos mõned korrad kuus teisipäeviti kell 18-20.
Kui meie joogatunnid lähevad tihti üle aja ja naaldume lõpututesse aruteludesse, siis tantsutunni lõpetame konkreetsemalt.
Toimumise panen üles meie FB – nädalatundide gruppi, aga võid oma osalemissoovist märku anda ka mulle kirjutades- riinu@vaiksedsammud.ee

Tasakaal
10 eurot kohapeal sulas.

Inspiratsioon
See paar tundi teisipäevaõhtuti naistena ja naistega koos ei pretendeeri mingi erilise tantsuoskuse arendamisele. Pigem tahame koos olla sünnitamise ja loomise energias. Aeglane avanemine, soojus ja rõõm liikumisest on see, mida koos loome. Sünnituseks valmistumine, uue elu algus ja selle kohale jõudmisega toime tulemine on suurim väljakutse enamiku naiste elus- jagame seda ja toetame üksteist!

                                                                 Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: