Laste sünnipäevad

2591302962_215bf42576

Möödas on need ajad, kui lapse sünnipäevale kutsuti paar-kolm naabrilast ja morsipidu peeti elutoa laua ümber ja samasse tuppa mahtus mängima ka tagumist paari või silmapilgutamist. Tänapäeval on lapsevanem tihti olukorras, kus lapse sünnipäevale on oodatud kogu lasteaiarühm või kooliklass. Elutuppa enam ära ei mahu ja nii ongi paratamatu minna mängutuppa! Mängutoa virr-varris aga võib tihti juhtuda, et sünnipäev jääb ringi jooksmise ja uue ahmimise kõrval hoopis teisejärguliseks, lapsed ei ole ühtki mängu koos mänginud ega sünnipäeva laulu laulnud ja pärast on raske isegi meelde tuletada, kes täpselt sünnipäevalaps oli?

Meie saal on tühi ja seal on ruumi! See ruum saab hakata end looma just koos sünnipäevalapsega! Kas kutsute kaasa mängujuhi või korraldate oma jõududega toreda teemapeo, ruumi jätkub! On võimalik teha koosmänge – võistlusi ja luua rahunemist ning pühitsust ning lubada peol kas või kõrval asuvas Vallikäärus alata/lõppeda!

Saaliga käib kaasa kööginurk väikese külmkapi ja esmavajalike lauanõudega. Saalirent koos köögiga on kokkuleppeline, aga suurusjärgus 20 eurot esimene tund ja 15 kõik järgnevad. Erikokkulepped on alati võimalikud.

Kui tunned, et tahad lapsele pidu, aga mängutoad ei ole Teie jaoks parim valik, siis ehk inspireerib meie saalivõimalus? Omaltpoolt pakume ka toredaid peoideid.

Torditöötuba Piretilt, kes teeb sünnipäeva lauale sefiiritordi või pakub kokanduse huvilistele hoopiski sefiiri(tordi) tegemise töötuba. Tasakaalupanuseks 30 eurot tunni eest (koos materjalidega).  Leiad Pireti telefonil 5227164 või meiliaadressil piret.lilleste@gmail.com.

Patsipunumise õhtu Piretiga, kes punub hea meelega tüdrukutele (ja miks mitte ka poistele) ilusaid patse. Tasakaalupanus on 20 eurot tunni eest.  Leiad Pireti telefonil 5227164 või meiliaadressil piret.lilleste@gmail.com .

Ühise musitseerimise õpituba: lauljatest õed Piret ja Merit pakuvad lastele võimalust õppida selgeks üks vahva sünnipäevalaul ja/või mõni muu vahva lugu (sünnipäevalapse soovil). Väiksemad lapsed laulavad ühehäälselt, suurematele pakume võimalust mitmehäälselt laulda. Õpitoa noorimad liikmed võiksid olla 6-7 aastased ja juba veidike ise lugeda. Saateks on kitarr. Tasakaalupanus on 40 eurot tunni eest. Leiad Meriti telefonil 5227168 või meiliaadressil merit.hirvoja@gmail.com.

Vahvaid näomaalinguid teeb Christy nii lastele kui ka täiskasvanutele. Tasakaalupanuseks on 25 eurot (kuni kahe tunnise sünnipäevaõhtu eest).  Leiad Christy telefonil 545 36 763  või meiliaadressil christy.kivine@gmail.com.

Loodussõprade sünnipäev koos Triinuga pakub võimalust viia lapse sünnipäev läbi õuepeona kõrvalasuvas Vallikäärus ja Vallikääru aasal ja lõpetada pidu ühise koogisöömisega saalis. Võimalik on teha orienteerumismänge, tegeleda looduse vaatlemise ning tundmaõppimisega. Läbiviidavad tegevused on nii meelelahutuslikud kui hariduslikud. Tasakaalupanuseks on 75-90 eurot sünnipäevapeo eest. Hind sisaldab endas individuaalselt koostatud peoprogrammi ning selle läbiviimist vajalike vahenditega. Triin Tammega saad ühendust telefonil 555 91 676 või meili teel aasavili@gmail.com.  FB Metsapidu ning koduleht http://loodusesobrad.blogspot.com.ee/

Soovi korral võta tegijatega julgesti ühendust, kõik väljapakutud tasakaalupanused on orienteeruvad ja alati on võimalikud erikokkulepped!

TORDIMEISTRID

Omaltpoolt soovitame sünnipäevale ka maitsvate sünnipäevatortide tegijaid:

Piret pakub sünnipäeva lauale roosilist sefiiritorti. Torti on võimalik tellida kahes suuruses 2,5 kg  (ca 16 korralikku tükki, 40 eurot) ja 4.5kg (ca 30 korralikku tükki, 70 eurot). Võimalik tellida ka sefiiritorti purgis! Leiad Piret Lilleste telefonil 5227164 või meiliaadressil piret.lilleste@gmail.com.

Marianne pakub sefiiritorti, kreemikattega torte, martsipani/suhrkumassi kattega torte. Kg hind algab 14€-st. Kôik sõltub tordi keerukusest, tordil olevatest kaunistustest kui ka tordi sisust.  Anna oma soovist teada ja saame kokku teile sobiva meelepärase tordi . Marianne tortidega saad tutvuda FB lehel „Manni tordid“ ja selle sama lehe kaudu saad ka ühendust võtta.

FOTOGRAAFID
Kui soovid pidu jäädvustama kogemustega fotograafi, siis oma teenuseid pakub Merit. Meriti töödega saab tutvuda siin: 

www.facebook.com/meritpildistab;

merithirvojatamm.blogspot.com.
Valikus on:
1 tund pildistamist peol –  tasakaalupanuseks 100 eurot, 2 tundi 160 eurot
1 tund kestev õuesessioon – tasakaalupanuseks 130 eurot,
30 minutit kestev õuesessioon – tasakaalupanuseks 80 eurot.
Võimalikud on ka siintoodust erinevad kokkulepped, nii et huvi korral võtke julgelt ühendust ja räägime läbi! Leiad Meriti telefonil 5227168 või meiliaadressil merit.hirvoja@gmail.com

Koidu tuleb oma kaameraga sünnipäevapidu jäädvustama hinnaga 60 euri tund. Hind sisaldab ka piltide töötlemist ja vormistamist digifailidena DVD-le ja soovi korral ka jagamiseks veebi. Koiduga saad ühendust võtta telefonil 56657986 või meiliaadressil koidupilve@hotmail.com.

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: