Homöopaatia jätkukursus

Homeopathy

Homöopaatia jätkukursus on juba kogenenumale homöopaatia kodukasutajale, kel algteadmised ja kasutuskogemused olemas, kuid kes soovib juurde õppida ja homöopaatiakunstist rohkem teada saada. Kursusele ootame kõiki algkursuse läbinuid, aga ka teisi, kel huvi ja äratundmine just nüüd oma olemasolevaid teadmisi täiendada ja laiendada.
Jätkukursusel  leiavad käsitlemist homöopaatilised ained potentsiga kuni 200. Kõne alla tulevad homöopaatilised tüübiained ja nende kasutamispraktika. Samuti õpitakse tundma keerulisemaid haiguskonditsioone ja sümptompilte ning homöopaatiliste lahenduste leidmist neil juhtudel.
Jätkukursuse  koolitajaks on kutsetunnistusega homöopaat ja refleksoloog Sigrid Petrilainen Tallinnast, kes on koolituskursusi korraldanud alates 2014 aastast.  Sigrid Petrilainen teeb Pärnus ka individuaalseid vastuvõtte ja  homöopaatiateemalisi  supervisiooniõhtuid.

Kursus kestab läbi aasta, koguneme kümnel korral kord kuus laupäevahommikuti. Üks koolitushommik kestab  kella 10-14:30-ni ja sisaldab pooletunnist kohvipausi.

Selle aasta grupp on täis!

OSALUSTASU on 250 eurot kogu tsükli eest makstes või 30 eurot koolitushommiku eest. Osalustasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi.
TOIMUMISKOHT on Pärnus, Õhtu põik 4 saalis.
KURSUSELE REGISTREERUMINE  meilitsi: riinu@vaiksedsammud.ee

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: