Homöopaatia jätkukursus

Homeopathy

Homöopaatia jätkukursus on juba kogenenumale homöopaatia kodukasutajale, kel algteadmised ja kasutuskogemused olemas, kuid kes soovib juurde õppida ja homöopaatiakunstist rohkem teada saada. Kursusele ootame kõiki algkursuse läbinuid, aga ka teisi, kel huvi ja äratundmine just nüüd oma olemasolevaid teadmisi täiendada ja laiendada.
Uus homöopaatia kursus edasijõudnutele alustab Pärnus 2024 sügisel ja kui Sul on äratundmine ning huvi, siis anna endast teada ja liitu uue grupiga.
Jätkukursusel  leiavad käsitlemist homöopaatilised ained potentsiga kuni 200. Kõne alla tulevad homöopaatilised tüübiained ja nende kasutamispraktika. Samuti õpitakse tundma keerulisemaid haiguskonditsioone ja sümptompilte ning homöopaatiliste lahenduste leidmist neil juhtudel.
Jätkukursuse  koolitajaks on kutsetunnistusega homöopaat, refleksoloog ja aroomiterapeut Sigrid Petrilainen Tallinnast, kes on koolituskursusi korraldanud alates 2014 aastast.  Sigrid Petrilainen teeb Pärnus ka individuaalseid vastuvõtte.

Kursus kestab läbi aasta, koguneme kümnel korral kord kuus laupäevahommikuti. Üks koolitushommik kestab  kella 10-14:30-ni ja sisaldab pooletunnist kohvipausi.

OSALUSTASU on 400 eurot kogu tsükli eest makstes või 50 eurot koolitushommiku eest. Osalustasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi.
Kursuse eest saab ülekande teha: EE791010220255001226 BRIGID OÜ

TOIMUMISKOHT on Pärnus, Õhtu põik 4 saalis.
KURSUSELE REGISTREERUMINE  meilitsi: riinu@vaiksedsammud.ee

Kohtade arv on piiratud.

 

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: