Rutt Kanistik

Aitab Sind diastaasi korral, Restore Your Core juhendaja

Sündisin 1976. aastal Tallinnas, aga kogu oma teadliku elu olen elanud Pärnus. Peale Pärnu Kolledži lõpetamist tegelesin aastaid ettevõtlusega. Seniajani tegutsen väikeses pereettevõttes Keerukoda, mis loob ja müüb unikaalse disainiga naiselikke seelikuid ja kleite.
 Minu jaoks on murrangulise tähtsusega 2010. aasta, mil ma abiellusin ning jäin lapseootele. Üsna raseduse alguses läksin Riinu juurde joogasse ja sellest ajast saadik on Riinu olnud minu mentor ja teejuht naiseks ja emaks olemise imelisel teel. Nüüdseks on mul juba 3 tütart ja nad kõik on sündinud pehmelt ja loomulikult küünlavalgel Riinu ja minu armsa abikaasa kaasabil kaitsvate koduseinte vahel.
 Ma avastasin endal diastaasi peale teise lapse sündi. Siis otsisin abi Kõhukliinikust Helle Nurmsalult, kuid peagi jäin uuesti lapseootele. 2018. aasta sügisel Läksin Tallinnasse Yola Garbersi diastaasikoolitusele ja 2019. aasta talvel käisin Yola juures edasijõudnud diastaasiterapeutide koolitusel. Yolalt saadud teadmiste ja harjutustega olen kahandanud oma diastaasi 4-lt sentimeetrilt 0,5 sentimeetrini ja saanud oma kõhu taas ilusasti vormi. Alates 2019. aasta kevadest aitan ka teisi diastaasiga kimpus olevaid naisi.
 Teisi naisi aidates ja oma teekonnal edasi liikudes avastasin, et tihtilugu ei olegi naistel diastaasi, kuid sellegipoolest on neil pehme „emmekõht”, vaagnapõhjaprobleemid või seljavalud. Et ka neid naisi võimalikult tõhusalt aidata, liitusin 2019. a. detsembris Restore Your Core treeningprogrammiga ja 2021. a. jaanuarist olen sertifitseeritud Restore Your Core õpetaja https://restoreyourcore.com/teacher/rutt-kanistik/

Jaga: