HüpnoSünnituse kursus

Armas beebiootel pere!

Soovid õppida tundma ja usaldama oma keha, juhtima oma sünnitust läbi sügava lõdvestusoskuse ja mõttetreeningu, et see oleks kogu perele rõõmus, meeldiv, kerge ja mis peamine – võimalikult loomulik sündmus?

Oled oodatud HüpnoSünnituse kursusele, et pühenduda lõdvestusoskuste harjutamisele, endaga sisemise kontakti leidmisele, paarisuhte ning beebiga läheduse loomisele. Lisaks saate praktilised perekooli teadmised rasedusest ja sünnitusest, et teha informeeritud otsuseid ja olla oma lapse sünniks igakülgselt ette valmistunud.

Kursusel on mõnusalt kõigi jaoks aega ja tuge, et soovi korral jagada teistega oma mõtteid ja soove ning kinkida endale, oma perele ja beebile ilus algus.

Kui soovid Pärnus sellisel kursusel osaleda palun anna endast meilitsi märku monika@vaiksedsammud.ee. 

HüpnoSünnituse meetodiga saad lähemalt tutvuda siin:
https://www.hypnosynnitus.ee/huepnosuennitus
Kursuse sisuga saad tutvuda siin: https://www.hypnosynnitus.ee/kursused
Hüpnoosi ja sünnituse seostest saad rohkem teada siin:
https://www.hypnosynnitus.ee/mis-on-huepnoos

KURSUSE TASU: 375 eurot / pere
Kursus sisaldab kõike vajalikku loengutes osalemiseks ja järjepidevaks koduseks harjutamiseks:​
– Hüpnosünnituse raamat (HypnoBirthing: The Mongan Method Book);
– Eestikeelsed lõdvestustehnikate audiofailid, mis on kasutatavad nii raseduse ajal harjutamiseks kui sünnituse ajal, et igas olukorras hoida fookus keha lõdvestamisel;
– Eestikeelne kursuse materjalide kaust iga tunni teemasid täiendavate jaotusmaterjalidega ja praktilised kodused harjutuskavade näidised;
– Ingliskeelsed lõdvestustehnikate audiofailid (soovi korral);
– Kerged suupisted, tee/kohv/vesi loengutes mõttetöö ja energia toetamiseks;
– Juhendaja igakülgne tugi peale kursuse lõppu kuni sünnitusjärgse ajani.

ASUKOHT: Stuudio Väiksed sammud, Õhtu põik 4, Pärnu

KOOLITAJA:
– Kiia Paal, Pehme Sünni Kool’i looja, doula, sertifitseeritud hüpnosünnituse koolitaja Eestis (HypnoBirthing™ Childbirth Educator). Lisainfo: www.hypnosynnitus.ee/kiia

REGISTREERIMINE monika@vaiksedsammud.ee

—————————————————————-

HüpnoSünnituse kursus on Eestis saanud kaheaastaseks. Meil on see endiselt uus ja ainulaadne, ent mujal maailmas populaarsust kogunud juba ligi 30 aastat ja 50 riigis. Iga päev lisandub just tänu HüpnoSünnituse kursuselt saadud teadmistele ja meetoditele imelisi sünnilugusid, kus naised kirjeldavad oma sünnitust ülivõrdes.

Imeline, rahulik, pehme, mugav, kiire, uskumatu, valuvaba, väestav – need on värskete emade sõnad pärast sünnitust!

HüpnoSünnitus (HypnoBirthing™ – The Mongad Method) on Eestis ainulaadne seepärast, et pakub kõige laiapõhjalisemat sünnituseks ettevalmistavat teadmiste ja tehnikate kogumit. See on meetod, mille abil on võimalik positiivselt juhtida oma lapseootust ja sünnitust – saades teadlikumaks lapsevanemaks, õppides enesejuhtimise strateegiaid, vabanedes hirmudest ja ärevusest – ning muuta sünnitus meeldivaks kogemuseks. Programmis on erilist tähelepanu pööratud ka mehele / sünnituse tugiisikule, kelle teadlikkus ja kaasatus annavad talle väga selge ülevaate tegevustest ja rollidest, millega sünnitavat naist toetada. Ükski mees ei tunne end sünnitusele minnes enam abituna!

Rasedus on naise ja terve pere elus üks imelisemaid aegu. Sünnitus on hetk, mis jätab kustumatu mulje nii ema kui ka lapse hinge ja kogemustesse.

Loodus on andnud naise kehale ideaalse võime last eostada, kanda ja ilmale tuua. See peaks olema imeline kogemus, loomulik ja eluline sündmus, kuid sageli on sünnitusega seotud mitmeid hirme, negatiivseid uskumusi ja arusaamu:
• ma ei saa hakkama
• see on valus
• sünnitus kestab kaua
• see on ohtlik nii mulle kui lapsele
• sünnitus on suur väljakutse, mis tuleb kuidagi üle elada
• sünnitus on agressiivne meditsiiniline toiming, hõlmab karjumist ja paanikat.

Sünnitus ei pea olema seotud hirmude ja ebamugavusega. Kõik Sinu mõtted ja sisemine usk mõjutavad, mida Su keha tunneb ja teeb. Kui Sa oled lõdvestunud, rahulik ja muretu ning lähed sünnitusele vastu positiivse hoiakuga, siis oled Sa suuteline kogema seda meeldivamalt, turvalisemalt ja kergemalt. Just nii, nagu loodus on selle naisele loonud.

Ainult tänu vastutuse võtmisele lapsevanemana, oma õiguste tundmisele, süvendatud tõenduspõhisetele teadmistele ja toimivate lõdvestustehnikate õppimisele on võimalik jõuda isikliku veendumuse ja kogemuseni, et sünnitus on tõesti elu suursündmus ning iseloomustatav sõnadega imeline, rahulik, pehme, mugav, kiire, uskumatu, valuvaba, väestav.

Tule õppima, kuidas luua positiivset sünnikogemust! Sina, Su partner ja teie beebi olete väärt, et sünnitus oleks kergem, lühem, mugavam ja turvalisem.

HypnoBirthing™ – The Mongad Method on hüpnosünnituse ORIGINAALKURSUS, kõige esimene programm maailmas, mis on populaarseim tänase päevani. See on laiapõhjaline sünnituseks ettevalmistav teadmiste ja tehnikate kogum, mille abil on võimalik jõuda kergema, turvalisema ja mugavama sünnituskogemuseni. HüpnoSünnituse kursusel on kindlaksmääratud maht ja sisu, et oleks võimalik tagada teenuse kvaliteet ja tõhusus. Üks kursus koosneb 5 x 2,5-3 h kohtumisest/töötoast ja sisaldab raamatut, eestikeelseid õppematerjale ja eestikeelseid audiofaile lõdvestusharjutustega.
Eestis on ainult kaks hüpnosünnituse sertifitseeritud koolitajat (HypnoBirthing™- The Mongan Method Childbirth Educator), Kiia Paal ja Lenne Kontor, kes pakuvad hüpnosünnituse kursuseid Pehme Sünni Kooli kaudu: www.pehmesynnikool.ee
Koolitajate väljaõpe tagab muuhulgas põhjaliku ettevalmistuse hüpnoosi, hüpnoteraapia võtete sihipäraseks, eetiliseks ja turvaliseks kasutamiseks ning rasedus- ja sünnitusalase tõenduspõhise teabe jagamiseks.

LISAINFO:

www.hypnosynnitus.ee
www.hypnobirthing.com

Jaga: