Restore Your Core

Restore Your Core on põhjalik ja terviklik treeningprogramm, mis on loodud just sünnitanud naistele. Trennid sobivad nii neile naistele, kellel on diastaas, pehme „emmekõht”, vaagnapõhjaprobleemid (allavaje või esineb uriinilekkeid), seljavalud, rühihäired või muud sünnitusjärgsed vaevused, kui ka neile naistele, kes tahavad lihtsalt oma keha paremini tundma õppida ja ennast oma kehas paremini tunda.

Treening on rahuliku ülesehitusega ja kombineerib joogal ja Pilatesel põhinevaid harjutusi biomehhaanika põhialustega. Peamiselt tegeleme keha süvalihaste- ja vaagnapõhjalihaste taastamise ja tugevdamise ning funktsionaalsemaks muutmisega. Trennid on väga praktilised ehk siis aitavad meil igapäevases elus ettetulevate väljakutsetega paremini hakkama saada ja saavutada parem kontakt oma kehaga.

 

Algajate tundides õpime oma keha paremini tundma, märkama sisseharjunud liikumismustreid, vabastame kehas olevaid pingeid ja alustame oma vaagnapõhja- ja süvalihaste treenimist. Trennid on jõukohased eelneva trennikogemuseta naistele, kuid samas pakuvad piisavalt väljakutseid ka treenitud naistele.

 

Edasijõudnute trennides jätkame vaagnapõhja- ja süvalihaste treenimist ja oma keha vastupidavamaks ja elastsemaks muutmist. Edasijõudnute trennis käimise eelduseks on eelnevalt läbitud algajate treeningud.

Trennid toimuvad Väikste Sammude pesas Õhtu põik 4, 0-korrusel.

Trenne viib läbi Restore Your Core sertifitseeritud õpetaja Rutt Kanistik. Minust saad lähemalt lugeda siit.

Kursusele registreerimine ja lisainfo – 

rutt.raudnagel@gmail.com

 või tel 56 568 562, Rutt Kanistik (lapsehoolduspuhkusel)

Jaga: