Sünnitusjärgsete vaevuste leevendamise teraapia

Rasedus ja sünnitus on imeline ajajärk naise elus, mille kestel toimuvad naise kehas väga suured muutused. Peale sünnitust on naise fookus tihtilugu ainult beebil ja tema heaolul ning iseennast unustatakse täiesti ära. Aga kuidas on lood Sinuga? Kas Sa tunned ennast oma kehas peale sünnitust hästi? Kas Su keha saab igapäevaelus ette tulevate ülesannetega valutult hakkama?

Oled oodatud teraapiasse, kui Sulle valmistab muret pehme „emmekõht” (kahtlustad endal diastaasi), Sul on vaagnapõhjaprobleemid (lekked, allavaje), esinevad pidevad seljavalud või Sa tahad lihtsalt oma keha taastumisele võimalikult tõhusalt kaasa aidata. Siinjuures pole oluline, kas sünnitusest on möödas 2 kuud või 15 aastat. 

Teraapia põhineb Restore Your Core™ (RYC®) liikumisõpetusele, mis on terviklik programm oma keha süvalihaste ja vaagnapõhjalihaste teadlikuks treenimiseks, oma keha liikuvuse parandamiseks ja erinevate sünnitusjärgsete vaevuste leevendamiseks.

Esimesel kohtumisel vestleme, vaatleme, õpime oma keha paremini tundma, kontrollin diastaasi olemasolu ja õpime mõned tõhusad harjutused, mis just Sind antud ajahetkel kõige paremini aitaksid. Esimene kohtumine kestab u 1,5 tundi.

Järgnevatel kohtumistel liigume oma keha tundmaõppimise, taastamise, tugevdamise ja liikuvuse parandamise teekonnal samm-sammult järjest edasi. Järgnev seanss kestab u 1 tund. 

Esimene seanss 35.-
Kordusseansid 30.-

Vastuvõtt toimub Väikste Sammude teraapiatoas ning aega saad broneerida telefoni või maili teel.

Rutt Kanistik     56568562      rutt.kanistik@gmail.com      Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: