Loodusravi ja homöopaatia kursus kodukasutajale

2016-08-25_15-54-43

Homöopaatia on leebe ja holistiline, pika traditsiooniga ravimisviis, mis ka meil järjest rohkem populaarsust kogub. Paljudel peredel on tavaliste medikamentide kõrval ravimikapis ka homöopaatilised preparaadid.
Ehkki homöopaatia on kindlasti keeruline ja mitmekihiline ravimiskunst, on selle algtõdede omandamine jõukohane igaühele, kes tervendamise vastu huvi tunneb.
Sel aastal lisame kursusele ka natuke laiendatud loodusravi osa- räägime sagedamini ettetulevate tervisehädade ravimisest ravimtaimede ja koduste raviprotseduuridega.
Uus loodusravi ja homöopaatia kursus kodukasutajatele Pärnus alustab 2023 sügisel ja kui Sul on äratundmine ning huvi, siis anna endast teada ja liitu uue grupiga.

Esimese aasta kursuse eesmärgiks on anda ülevaade homöopaatia algtõdedest ning enesekindlus rakusoolade ja homöopaatilise koduapteegi kasutamiseks lihtsamatel juhtudel.
Kursuse käigus saame ülevaate haiguse holistilisest käsitlusest, homöopaatia 3 põhiprintsiibist, sümptomite hierarhiast, homöopaatilistest tasanditest ja potentsidest. Harjutame, kuidas leida õiget homöopaatilist ainet, kuidas seda doseerida ning milliseid tulemusi oodata. Teeme ülevaate homöopaatilistest valmisravimitest, rakusoolade kasutamisvõimalustest ja õpime tundma koduapteegis enim kasutust leidnud 30 homöopaatilist põhiainet nii materia medicana kui ka haiguspildina.
Sel aasta laiendatud moodulis tuletame meelde inimkeha toimimise põhiprintsiibid- anatoomia ja füsioloogia. Teeme tutvust ka loodusravi alustega, õpime tundma koduse ravi põhilisi traditsioonilisi tööriistu- teesid, tinktuure, mähiseid, plaastreid, taimeaurusid. Vaatame üle toidulisandite laia valiku- millal mida ja kuidas kasutada.
Kursusega tuleb kaasa ka põhjalik konspekt ja jaotusmaterjalid kogu läbivõetu kohta.

Esimese aasta koolitajaks on sünnitoetaja ja emadusnõustaja Riinu Verlin, kel lapsevanemana ja nõustajana homöopaatia ja loodusravi kasutamise kogemust üle 30 aasta. Riinu Verlin on läbinud mitmeid homöopaatiaalaseid koolitusi ja on Pärnus 2013-2015 toimunud koolituse korraldaja ja alates 2016 ka  algkursuse läbiviija..

Kursus kestab läbi aasta, koguneme kümnel korral kord kuus laupäevahommikuti 10-15.00-ni ja sisaldab pooletunnist kohvipausi.

OSALUSTASU on 400 eurot kogu tsükli eest makstes või 50 eurot koolitushommiku kohta. Osalustasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi.
Kursuse eest saab ülekande teha: EE791010220255001226 BRIGID OÜ

TOIMUMISKOHT on Pärnus, Õhtu põik 4, doulastuudio “Väiksed Sammud” saalis.
KURSUSELE REGISTREERUMINE  meilitsi: riinu@vaiksedsammud.ee
Kohtade arv on piiratud.

 Uus kursus alustab 2023 sügisel. Jälgi meie tegemisi kodulehel või FB-s

 

 

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: