Homöopaatia algkursus

2016-08-25_15-54-43

Homöopaatia on leebe ja holistiline, pika traditsiooniga ravimisviis, mis ka meil järjest rohkem populaarsust kogub. Paljudel peredel on tavaliste medikamentide kõrval ravimikapis ka homöopaatilised preparaadid.
Ehkki homöopaatia on kindlasti keeruline ja mitmekihiline ravimiskunst, on selle algtõdede omandamine jõukohane igaühele, kes tervendamise vastu huvi tunneb.
Uus homöopaatia algkursus kodukasutajatele Pärnus alustab 2022 sügisel ja kui Sul on äratundmine ning huvi, siis anna endast teada ja liitu uue grupiga.
Esimese aasta kursuse eesmärgiks on anda ülevaade homöopaatia algtõdedest ning enesekindlus rakusoolade ja homöopaatilise koduapteegi kasutamiseks lihtsamatel juhtudel.
Kursuse käigus saame ülevaate haiguse holistilisest käsitlusest, homöopaatia 3 põhiprintsiibist, sümptomite hierarhiast, homöopaatilistest tasanditest ja potentsidest. Harjutame, kuidas leida õiget homöopaatilist ainet, kuidas seda doseerida ning milliseid tulemusi oodata. Teeme ülevaate homöopaatilistest valmisravimitest, rakusoolade kasutamisvõimalustest ja õpime tundma koduapteegis enim kasutust leidnud 30 homöopaatilist põhiainet nii materia medicana kui ka haiguspildina.
Esimese aasta koolitajaks on sünnitoetaja ja emadusnõustaja Riinu Verlin, kel lapsevanemana ja nõustajana homöopaatia kasutamise kogemust üle 15 aasta. Riinu Verlin on läbinud mitmeid homöopaatiaalaseid koolitusi ja on Pärnus 2013-2015 toimunud koolituse korraldaja ja alates 2016 ka  algkursuse läbiviija..

Kursus kestab läbi aasta, koguneme kümnel korral kord kuus laupäevahommikuti. Üks koolitushommik kestab kella 10-14:30ni ja sisaldab pooletunnist kohvipausi.

OSALUSTASU on 400 eurot kogu tsükli eest makstes või 45 eurot koolitushommiku eest. Osalustasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi.
Kursuse eest saab ülekande teha: EE791010220255001226 BRIGID OÜ

TOIMUMISKOHT on Pärnus, Õhtu põik 4, doulastuudio “Väiksed Sammud” saalis.
KURSUSELE REGISTREERUMINE  meilitsi: riinu@vaiksedsammud.ee
Kohtade arv on piiratud.

2022/23 kursus on täitunud. Uus kursus alustab 2023 sügisel. Jälgi meie tegemisi kodulehel või FB-s

 

 

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: