Loodusravi ja homöopaatia kursus kodukasutajale

Uus loodusravi ja homöopaatia kursus kodukasutajatele Pärnus alustab 2024 sügisel ja kui Sul on äratundmine ning huvi, siis anna endast teada ja liitu uue grupiga. Kirjuta riinu@vaiksedsammud.ee

Loodusravi – ja homöopaatikursus kodukasutajale on mõeldud Sulle kui Sa huvitud ravitsemiskunstist, et korrastada oma teadmisi, vahetada kogemusi ja õppida juurde midagi uut, mis aitaks meil oma pere ja lähedastega toimetades neid terviseküsimustes toetada.
Kui oled tundnud tõmmet ravimtaimede poole ja Sind huvitab inimkeha toimimine ja traditsiooniline homöopaatia siis usun, et see kursus võib Sind kõnetada.
Kursusehommikud kestavad läbi aasta kümnel korral kord kuus septembrist juunini laupäevahommikuti 10-15.00-ni ja sisaldab pooletunnist kohvipausi.
Kursuse lõpetab ühepäevane praktika ja lõpupidu looduses.

OSALUSTASU on 500 eurot kogu tsükli eest makstes või 70 eurot koolitushommiku kohta. Osalustasu sisaldab koolitusmaterjale, kohvipausi ja kerget lõunasööki.
Kursuse eest saab ülekande teha: EE791010220255001226 BRIGID OÜ
TOIMUMISKOHT on Pärnus, Õhtu põik 4, doulastuudio “Väiksed Sammud” saalis.

Loodusraviviisid, taimetarkus ja homöopaatia on leebed ja holistilised, pika traditsiooniga tervendusviisid, mis praeguse aja ravimitarvitamisest läbi imbunud maailmas taas populaarsust koguvad.  Paljudel peredel on tavaliste medikamentide kõrval ravimikapis ka homöopaatilised preparaadid, toidulisandid ja ravimtaimesalvid, teed ning tinktuurid.

Esimese aasta kursuse eesmärgiks on anda ülevaade

  • holistilisest tervisekäsitlusest ja ravitsemise ajaloost
  • Inimkeha toimimisest
  • rakusoolateraapiast
  • homöopaatia algtõdedest (30 homöopaatilist põhiainet nii materia medicana kui ka haiguspildina)
  • väekamatest ravimtaimedest ja taimeraviviisidest
  • aurude, mähiste, tinktuuride ja salvide valmistamisest
  • toidulisandite kasutamisest
    ja paljudest teistest populaarsetest alternatiivravivõtetest

Kursusega tuleb kaasa ka põhjalik konspekt ja jaotusmaterjalid kogu läbivõetu kohta.

Esimese aasta koolitajaks on sünnitoetaja ja emadusnõustaja Riinu Verlin, kel lapsevanemana ja nõustajana homöopaatia ja loodusravi kasutamise kogemust üle 30 aasta. Riinu Verlin on läbinud mitmeid homöopaatiaalaseid koolitusi ja on Pärnus 2013-2015 toimunud koolituse korraldaja ja alates 2016 ka  algkursuse läbiviija.

 Uus kursus alustab 2024 sügisel. Jälgi meie tegemisi kodulehel või FB-s

  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu 

 

Jaga: