Rasedusaegne massaaž


Vahel on mittemillegi tegemine ka millegi tegemine.
(Thomas Dewer)
Lühimassaaž

Rasedusaegne massaaž võimaldab võtta tunnikeseks aeg maha ja hetkeks tõeliselt lõõgastuda. Tunniajase lõdvestava lühimassaaži ajal keskendume kõige rohkem pinget tekitavale kehapiirkonnale. Kas tahab leevendamist alaseljavalu, tursed jalgadel või kange õlavööde?  Võib olla, et ihkad hetkelist leevendust kõhu kasvamise pingele või teevad just käed ja randmed muret?
Saad ise otsustada, millisele piirkonnale enim tähelepanu pöörame.

Naturaalsete õlidega massaaž toidab rikkalikult Su nahka ja lubab hetkeks lõdvestust koormaval kandmisajal.
Arvesta protsessi sisse ja väljatulekuks lisaks veel umbes 15-20 minutit oma aega.

Tund aega lõdvestavat massaaži tasakaalustab 35 eurot.
Viis kokkulepitud lühimassaaži raseduse teise poole kandmispinge leevenduseks saab hinnaleevendust ja tasakaalustamist 150 euroga.

Pikk massaažiseanss koos doulatoetusega

Doulatoetusega beebiootusmassaaž on aeg Sulle ja Su beebile.
Oleme koos paar tundi koos Su beebiootusega.  Võtame aega, et natuke enne massaaži häälestuda ja siis saad rahulikult puhata pehmete puudutuste rütmis.
Teeme pai Su beebit kandvale kehale!
Beebiootuse aja lõdvestav massaaž on võimalus tulla välja argirutiinist ja sügavalt lõõgastuda. Rikkalik kogu keha hõlmav õlimassaaž hoolitseb Su naha vajaduste eest ja lubab leevendada neid pingeid kehas, mis käivad kaasas beebiootusega. Leebet lõdvestust ja hoolitsust saab pakkuda nii alaseljale ja turjale kui ka suuremaks muutuvale beebikõhule, lümfiringet stimuleeriv puudutus leevendab pehmelt võimalikke veekogunemisi kätes ja jalgades.
Massaažiks valime mugavalt istuva või külili asendi – nii nagu Sinu jaoks on parim.
Pärast massaaži on piisavalt aega, et rahulikult tavaellu ärgata. Soe, aromaatne  tee ja natuke jagamist teevad selle pehmemaks.
Võtame aega!
Arvesta oma teraapiaseansiks paar tundi. Hea on, kui Sul on juba enne tunnike aega tavatempot maha võtta ja ka pärast seanssi oleks aega rahulikult lõdvestuda ja puhata.
Kui soovid, võid lisada oma massaažiseansile kõhumaalinguseansi. Siis võtame peale massaaži aega ja teeme su beebikõhule ootust õnnistava hennamustri Sinu valiku kohaselt.
2 tundi massaažiseanssi koos doulatoetusega tasakaalustab 50 eurot.
3 tundi massaaži ja teraapiat koos hennamaalinguga saab tasakaaluks 70 eurot.

Doulatoetusega rasedusmassaažiseanss on ülihea kingitus beebit ootavale emale!

LISATEADMISEKS

Massaažiseanss ei ole süvateraapiline!  Kui Sul on kõrge vererõhk, diabeet, toksikoosioht, spetsiifilised probleemid alaseljas/vaagnas  või  väga tugevad tursed, siis palun pöördu eriväljaõppega spetsialistide poole ja pea nõu oma ämmaemandaga.
Massaaž ei halda tõsiseid meditsiinilisi probleeme. Palun anna massaažile tulles märku sellest, kui mingi piirkond on eriliselt tundlik või problemaatline.

Massaaž ei ole näidustatud, kui Sul on katkemisoht või veritsus.

                                                                 Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

 

Jaga: