Sigrid Petrilainen

Homöopaat, refleksoloog, aroomiterapeut

Mina olen sündinud-kasvanud ja õppinud Raplas. Käisin inglise keele kallakuga klassis ja olin tubli õpilane.
Suureks saama otsustasin minna Tallinna,et õppida süvendatult inglise keelt ja leida tee avaramale liikumisruumile. Ilmselt pidasin silmas välismaale sattumist.
Elul aga olid omad plaanid ja “teise maailma” suunas mind hoopiski tilluke tütreke (1997). Seoses tema tervise ja heaoluga leidsin enda jaoks homöopaatia ning refleksoloogia.
Minu mentoriteks said Ülle ja Ülo Liivamägi. Väikesest emotsionaalsest toest ja kodukasutajaõppest kasvasid välja kolm diplomiõpet, mida paralleelselt kahe poja (2004,2006) sünnitamisega kaitsesin ja täiendasin. Nii olengi lisaks homöopaatia,refleksoloogia ja aroomiteraapia õppimisele saanud süveneda ka doula,kodusünnituse,taimeravi ja teiste “pehmete saatjate” maailma.
Tänaseks on kehaga koostöö ja tema vajaduste kuulamine-nägemine-tunnetamine osa minust, minu tööst ja kogu maailmatoimimisest.
Läbi nende imeliste veendumuste on sattunud minu teele palju sarnaste mõttemudelite ning teistsuguse silmaringiga inimesi, kellest on saanud nii minu õpetajaid kui õpilasi.
Uks Pärnu hingetoitvasse seltskonda avaneski minu jaoks läbi õpetamise.
Armas Riinu Verlin on loonud suurepärase Pesa kõigile teistimõtlejatele ja -tundjatele, kus saab tuge,nõu ja saatmist omaljõulkasvamisele ja -kasvatamisele ning kuhu mul on au olnud kuuluda viimased kolm aastat. Siia vahemikku leidis tee ka minu pesamuna (2015), kes on avanud minu jaoks veelgi sügavamaid arusaamisi maailma imelisusest ja tugevdanud veendumust olla ise oma vaimu, meele ja terviklikkuse hoolekandja.
Loen end pigem jagajaks kui õpetajaks ja naudin ning hindan iga uut inimest oma teel.
Meil kõigil on teistele midagi anda ja õppimine/õpetamine on igikestev ja kindlasti jätkusuutlik.

Jaga: