Imetamisnõustamine

Kui te vaid võiksite elada maa hõngust ning õhutaime kombel toituda valgusest. 
                                                (K. Gibrain)

Rinnapiim on beebile parim! Tagab tervise ja aju arengu, lubab emal kehaliselt taastuda ja hormoone tasakaalustada! Rinnaga toitmine on nauding nii emale kui lapsele! Laps vajab rinnapiima kogu esimese eluaasta ja soovitavalt veel kauemgi!
Küllap teab iga ema neid käibeloosungeid ja soovib anda endast parima, et oma last parimal viisil toita! Ometi lõpetab hetkel Eestis pea iga viies ema lapse imetamise juba esimeste elukuude jooksul. Sageli on selle põhjuseks tita madal kaaluiive, probleemid rindadega või raskused tita käitumisest arusaamisega. Tihtipeale elavad meie alateadvuses edasi ka müüdid, mis takistasid meie emadel meile endile rinnapiima anda. Informatsiooni on praegusel ajal saadaval küll palju, aga kuidas leida see õige, millele tegelikult toetuda, kui probleemist ise kiiresti jagu ei saa? Kui naudingust on asi ikka päris kaugel? Kust leida meelerahu ja tasakaalu?

beebi

Rinnaga toitmine ei ole tihtipeale ratsionaalne! See on looming, kus reeglitel on vähe kohta ja kus laps ja ema sobituvad teineteisega ainuomasel ja individuaalsel viisil. Iga ema on erinev! Igal lapsel on erinev nõudmine! Aga koostöö on alati võimalik!
Imetamisnõustajana olen valmis toetama Sinu püüdlusi leida tasakaal beebi nõudmiste ja oma elurütmi ja keha suutlikuse vahel. Arvan siiralt, et hea tahtmise juures on võimalik alati rinnaga toita ja leida parim viis seda teha just teile sobival moel ja niikaua kui emale- beebile vastuvõetav on.
Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu nõustajana saan tulla Sulle tulla teie juurde koduvisiidile või teeme võimalikuks variandi tulla minu juurde individuaalkonsultatsioonile just Sulle ja lapsele sobival ajal, et rääkida ära oma lugu. Usun, et leiame koos just teile sobiva lahenduse.
Seoses kovidipiirangutega ma hetkel kahjuks Pärnu Haiglasse visiite teha ei saa loodame, et see olukord peagi muutub.

Imetamisnõustamise koduvisiidi tasu on 40 eurot, kui saame ühe korraga probleemile lahenduse või 60 eurot, mille toel olen Sulle terve nädala telefonitsi ja meilitsi kättesaadav. Koduvisiidile, mis on väljaspool linna, lisandub linnapiirist alates transporditasu 0,25 eurot/km

                                                                  Riinu Verlin     53414383    riinu@vaiksedsammud.ee   Õhtu põik 4, Pärnu

Jaga: