24.04.18 Aroomiõlide tervistav jõud

Kutsun teid toredale kokkusaamisele, et rääkida lõhnade maailmast. Teemaks dōTERRA õlid, mis omavad sertifitseeritud puhta terapeutilise aroomiõli kvaliteedistandardit (CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade®)
Praegusel aastaajal vajame me kõik midagi positiivset, et tõsta meeleolu ja saada ideid, kuidas toetada enda ja oma pere tervist looduslikul viisil.
Nüüdseks on doTerra õlid kuulunud minu ja minu pere igapäeva ellu üle 2 aasta ja soovin jagada seda võluvat maailma ka teistega.
Kuna taimede molekulaarne ülesehitus on sarnane inimese molekulaarsele ülesehitusele, omavad eeterlikud õlid inimese organismile üliolulist tähtsust. Puud, põõsad, taimed, lilled ja juured on looduse panus inimkonna kui liigi ellujäämisele aitamaks hoida ja taastada inimese homeostaasi ehk tasakaalu inimorganismi kõikide elundkondade vahel nii vaimsel kui füüsilisel tasandil.
Kokkusaamisel räägin ja tutvustan erinevaid eeterlike õlisid. Jagan teiega enda kogemust, kuidas olen puhtaid eeterlike õlisid kasutanud oma lastel ja lähedastel, et toetada nende tervist ning abi leidnud.
Eeterlikud õlid mitte ainult ei tõsta meie meeleolu, vaid tugevdavad immuunsüsteemi, toetavad tervist, leevendavad peavalu, närvivalu, isegi parandavad seedimist ja aitavad kehakaalu korrigeerida.
Kõiki õlisid saab koha peal proovida ja enda naha peal tunda.
NB! Samal päeval püüa mitte kasutada parfüümi!
Ootan Teid teisipäeval 24.aprillil kell 18:00 Õhtu põik 4 kuulama ja lõhnu nautima.
Siiri Vimberg
doTerra õlide konsultant

Aroomiõliõhtu osaluspanus on 3 eurot.
Oma osalemisest anna märku klikates ennast FB üritusel osalejaks või saada meil aadresiil riinu@vaiksedsammud. ee
Kohtumiseni! 🙂

Jaga:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga