20. veebruar “Sünnitus peale keisrilõiget”

Mõned beebid on määratud siia ilma tulema kõhusünnituse läbi.
Põhjused, miks tehakse keisrilõige, on erinevad. Erinevad on ka naiste emotsioonid seoses keisrilõikega.
Su beebi kõhusünd võis olla ammu ette planeeritud või tulla ootamatu üllatusena. See võis olla pääsemine pikast, vaevarikkast sünnitamiseprotsessist, aga ka valus ja paratamatu lahtilaskmine lootusest loomulikul teel oma laps siia ilma tuua. Keisrilõige võib olla korraga suur trauma ja ka suur õnnistus.

Iga ema kogemus on erinev. Kuidas sellega toime tulla?
Kas siis, kui mul on olnud keisrilõige, saan ma veel loomulikult sünnitada? Kas ja milleks ma peaks selle valiku tegema? Kas loomulik sünnitus peale kahte keisrilõiget on ka veel võimalik?
Kuidas ennast keisrilõikest vaimselt tervendada? Kuidas toime tulla hirmudega ja blokeeringutega sügaval alateadvuses? Millele loota, kust leida abi, et järgmise lapse sünd oleks pehme?

Räägime keisrilõikejärgsetest emotsioonidest, füüsilisest, aga ennekõike just vaimsest tervenemisest. Kuulame lugusid naistelt, kes selle protsessi ise läbi on teinud ja saame teada, mis neid aitas uueks sünniks valmistuda?

Oled väga oodatud kui kõhusünnitus on jätnud Sinusse vastuolulisi emotsioone ja eriti oodatud, kui oled keisrilõikejärgselt uue beebi ootel ja kaalud oma valikuid.

Loeng toimub 20.veebruar kell 18:00 Õhtu põik 4. Õhtut viib läbi doula ja emadusnõustaja Riinu Verlin.
Osalemiseks palun anna enda tulekuks teada e-maili teel kirjutades aadressil riinu@vaiksedsammud.ee
Osalemispanuseks on 10 eurot.

Kohtumiseni!

Jaga:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga